Haber

55Bu bölümde seyahat, gezi ve tatil konularındaki güncel haberleri takip edebilirsiniz. Turizm haberleri, uçak bileti ve ekonomik ucuz tatil fırsatlarını sizlere duyurmaya çalışırken gezip gördüğüm yerler hakkındaki yazıları okuyabilirsiniz..

 motosiklet ve bisiklet fuarı Eurasia Moto Bike Expo 2015Türkiye'nin tek motosiklet ve bisiklet fuarı Eurasia Moto Bike Expo 2015, 26 Şubat'ta başlıyor.

en popüler kis festivalleri

Kış mevsiminde farklı tatil planları yapanlar için dünyanın dört bir tarafındaki en popüler kış festivalleri.

gezginler icin konaklama secenekleri

Kendinizi bir gezgin olarak tanımlıyorsanız, gezginler için konaklama seçenekleri ile ilgili bu makalenin ilginizi çekeceğini umuyorum.

2015-yili-pasaport-harclari

Her yıl olduğu gibi geleneksel pasaport zamları açıklandı. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren geçerli olacak 2015 yılı pasaport harçları ve pasaport ücretleri şu şekilde.

sirt-cantali-gezgin

Sırt çantası ile seyahat etmek hem ekonomik hemde eğlenceli bir tatil yöntemidir.Paket turlara katılarak yapılan tatillerde çok para harcar ve paket tur imkanları ile kısıtlı kalırsınız.

Vizesiz Gidebileceğiniz Yakın Ülkeler

Yurt dışında tatil yapmak artık çok daha kolaylaştı.Dünya genelinde 50'den fazla ülkeye Türk vatandaşları vizesiz seyahat edebiliyor. Özellikle yakın çevremizdeki bazı ülkeler ile karşılıklı olarak vize anlaşmaları yapıldığı için yurt dışına çıkmak eskiye göre çok daha kolay.

BaşlangıçÖnceki12SonrakiSon
Sayfa 1 / 2